aaaa/regulamin.html

Regulamin

 1. Sklep internetowy multilampa.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem globalnej sieci Internet.
 2. Właścicielem sklepu internetowego www.multilampa.pl jest firma:Instalatorstwo Wod.-Kan., C.O. i Gaz. Henryk Bryś, Sklep "u Bożeny", ul. Jagiełły 22, Opole 45-920, NIP: 7541960927
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.multilampa.pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej . Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 6. W przypadku zakupu towarów za kwotę powyżej 300.00 zł brutto, koszty wysyłki pokrywa Sprzedający.
 7. Możliwe są następujące formy płatności:
  1. Przelewem – proces realizacji zamówienia zostaje rozpoczęty w momencie otrzymania przelewu na nasze konto.
  2. Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.
 8. Czas realizacji zamówienia wynosi 3-10 dni roboczych, jednakże przeważnie są to 3 dni robocze. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany powyżej, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu dostawy.
 9. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 10. Istnieje możliwość zakupu i odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
 11. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmę kurierską.
 12. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.
 13. Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.
 14. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.
 15. Zgodnie z obowiązującym prawem, Konsument ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od odebrania przesyłki, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli, które należy dołączyć do odsyłanej przesyłki. Wzór takiego oświadczenia dostępny jest pod adresem http://multilampa.pl/images/formularz-zwrotu.pdf W oświadczeniu wskazać należy numer zamówienia, dane zamawiającego oraz numer konta bankowego, na jaki Operator ma zwrócić zapłatę.
 16. Dla zachowania 14 dniowego terminu, o którym mowa w ust. 1 powyżej, wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w tym terminie.
 17. Prawo odstąpienia, nie dotyczy towarów: szybko psujących się; prasy; świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta (spersonalizowanych) w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; nie dotyczy również usług wykonanych na wyraźną zgodę Konsumenta.
 18. Zwrot jest możliwy wyłącznie, gdy towar znajduje się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 19. Zwrot towarów powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, na adres Biura Operatora:
  Sklep "u Bożeny"
  ul. Jagiełły 22
  45-920 Opole
 20. Operator nie ponosi kosztów odeslania towaru i nie przyjmuje przesyłek wysłanych do niego za pobraniem.
 21. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 22. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.